CZWARTA DROGA Przełom w budżecie domowym

Czy i Ty tak żyjesz?

Czy wiesz, że w takiej sytuacji wystarczy, że Twoje dochody spadną o kilkanaście procent, a od razu odczujesz pętlę narastającego DŁUGU, zaciskającą się na Twoich finansach? A gdy w ogóle przestaniesz zarabiać (utrata pracy, przeciągająca się choroba, wypadek…), to bardzo szybko….

dopadną Cię dokuczliwe nieprzyjemności

Co mam na myśli?

  • brak wystarczającej ilości pieniędzy na bieżące wydatki;
  • opóźnienia w płaceniu rachunków;
  • narastanie zaległości w różnych obszarach;
  • dodatkowe wydatki, ponoszone z tytułu upomnień, odsetek czy postępowań egzekucyjnych.

Co wtedy?

Dopada Cię stres, blokujący normalne (racjonalne) myślenie, wskutek czego podejmujesz błędne decyzje, które jeszcze bardziej Cię pogrążają… A oprócz tego Twoje poczucie własnej wartości maleje do zera…

czym jest czwarta droga?

Wyjaśnił, że jest to mało znany w Polsce wzorzec zarządzania domowym budżetem, który, gdy jest konsekwentnie stosowany, może ostatecznie KAŻDEGO doprowadzić do wolności finansowej.

Razem przejrzeli budżet Piotra, napięty poza granice jego ówczesnych możliwości. Wyglądało na to, że jego sytuacja jest tak tragiczna, że nie ma z czego odkładać ani na czym oszczędzać. A co dopiero mówić o jakichś inwestycjach?

Kiedy jednak dokładnie przyjrzeli się poszczególnym wydatkom, w głowie Piotra zaświtała nadzieja. Po dokładnej analizie wydawało się, że są pewne NIEZAUWAŻANE do tej pory możliwości… Trzeba było jednak włożyć w to trochę pracy. Po pół roku panowie znowu się spotkali.

39% więcej pieniędzy – odzyskanych ze stałych domowych wydatków!

CZWARTA DROGA. Przełom w budżecie domowym – czytaj więcej…

CZWARTA DROGA. Ulepszony System Finansów Osobistych – cz. 2

Comments are closed.