Portfel Wino – Duet stulecia

Wino to wyjątkowy napój, który podbił serca konsumentów na całym świecie. Trunek ten posiada jednak walory, dzięki którym zyskał również sympatię inwestorów – już od kilku dziesięcioleci sprawdza się jako lokata kapitału. Dzięki Wealth Solutions i ofercie inwestycji w wina najlepsze z najlepszych, każdy może obecnie spróbować jak smakują zyski z wina.

Strategia produktu Portfel Wino – Duet stulecia to efekt naszego wieloletniego doświadczenia połączonego z głęboką analizą sytuacji na rynku wina. Skupiamy się na winach z dwóch wybitnych roczników bordoskich 2009 i 2010. Posiadają one ogromny potencjał wzrostu wartości, dzięki korzystnej relacji ich ceny do jakości. Mimo wyższych not krytyków, są często o połowę tańsze od swoich starszych odpowiedników. Ta dysproporcja to szansa na wysokie zyski. To właśnie te wina stanowić będą minimum 70% wartości nowo tworzonych portfeli.

Dlaczego warto zainwestować?

  Inwestycja w wina najlepsze z najlepszych
Proponujemy Państwu zakup win bordoskich z dwóch najlepiej ocenianych roczników ostatnich lat. Dzięki korzystnej relacji ceny do jakości posiadają ogromny potencjał wzrostu wartości.

  Ograniczona podaż
Winnice co roku wprowadzają na rynek ograniczoną liczbę butelek wina. Nie ma również fizycznej możliwości późniejszego doprodukowania trunków z danego rocznika. Z tego powodu liczba butelek dostępnych na rynku z czasem się zmniejsza, co przekłada się z kolei na wzrost ich wartości.

Wino poprawia swoją jakość z wiekiem
Trunek ten leżakując zyskuje na jakości i osiąga z czasem pełnię swoich walorów. Proces ten znajduje odbicie także w jego cenie.

Bezpieczeństwo i szansa na wysokie zyski
Historyczne wyniki potwierdzają, że wino w kilkuletnich okresach przynosi wyższe stopy zwrotu niż rynki akcji czy surowców.

Doświadczony zespół
Wealth Solutions pod względem wielkości zarządzanych aktywów jest jednym z liderów na europejskim rynku. Wspólnie z nami w wino zainwestowało już 2,5 tys. osób, a łączna wartość trunków znajdujących się w portfelach naszych klientów to 130 mln zł.
http://wealth.pl

Comments are closed.