Sztabki złota do kupienia w oddziałach Alior Banku

Alior Bank wprowadza do swojej oferty złoto inwestycyjne w formie sztabek, dostępne
w wybranych oddziałach. Oferowane są wyłącznie sztabki złota renomowanych instytucji, tylko o najwyższej próbie 999,9.

Alior Bank we współpracy z Mennicą Wrocławską rozpoczyna sprzedaż sztabek złota inwestycyjnego w 27 oddziałach, w największych miastach. Złoto inwestycyjne to obecnie obok złotych monet najpopularniejszy sposób inwestowania w ten szlachetny kruszec. Alior Bank oferuje sztabki złota o najwyższej próbie czystości 999,9 wraz z certyfikatami autentyczności. Dostępne w sprzedaży sztabki złota pochodzą z renomowanych instytucji, takich jak: Credit Suisse, Heraeus i Umicore. Klienci mają możliwość zakupu złota w gramaturach: 1g, 5g, 10g oraz 1 oz. Sprzedaż większych gramatur będzie realizowana na zamówienie.

Złoto charakteryzuje się odpornością na wahania rynkowe oraz wysoką płynnością, co czyni je optymalną inwestycją w czasach niepewności. Od tysiącleci jest postrzegane jako pieniądz, który zachowuje swą siłę nabywczą bez względu na okoliczności.

Więcej informacji o sprzedaży złota w Alior Banku oraz lista oddziałów, w których można dokonać zakupu złotych sztabek, dostępnych jest na stronie  www.zloto.aliorbank.pl

Comments are closed.