Bodo Schafer

Bodo Schafer jest znany na całym świecie jako doskonały nauczyciel w tematyce JAK ODNOSIĆ SUKCESY. Żyje i pracuje jako pisarz, mówca i przedsiębiorca w Niemczech. Jego książki skupiają się  na temacie pieniądza i budowaniu dobrobytu. Zostały przetłumaczone na 30 języków.

Za każdym razem stają się bestsellerami. Numerem jeden jest „Droga do finansowej Wolności„, która sprzedała się w ilości 10 Milionów egzemplarzy.

Książka pt. „Pies o imieniu pieniądz” stała się odnoszącą sukcesy książką dla dzieci w całych Niemczech.

Bodo Schafer prowadził wykłady i seminaria w ponad 20 krajach takich, jak Australia, Singapur, Korea, Rosja i wiele innych.

Uczestnicy jego seminariów to często grupy do 34.000 osób!

Z jego rad korzystały takie osoby jak: Helmut Kohl, Colin Powell, Bill Clinton. Pracował nad rozwojem kariery takich sportowców jak: Franz Beckenbauer, Oliver Kahn i Kliczko.

Brał udział w licznych  talk show:  Harald Schmitt, NDR Talk Show, Sabine Christiansen show.

Jego artykuły oraz wywiady z nim, ukazały sie we wszystkich ważniejszych gazetach i magazynach (Mirror, Bunte, Stern, Focus, Świat FAZ, Business Week, Capital i wiele innych …)

Cztery z jego książek stały się bestsellerami, sprzedając się w milionach egzemplarzy.

Książka pokazuje drogę do finansowej osłony, finansowego zabezpieczenia i ostatecznie do finansowej wolności. Dowiesz się z niej, dlaczego powinieneś zacząć oszczędzać od zaraz, nawet jeśli toniesz w długach. Autor zdradza tajemnice dotyczące budowania dobrobytu i proponuje zaskakująco proste i natychmiast działające techniki prawidłowego obchodzenia się z pieniędzmi.

Ponadto w książce:
– jak w ciągu siedmiu lat zostaniesz milionerem;
– 11 metod powiększania twoich dochodów;
– jak w zaskakująco krótkim czasie będziesz żył z odsetek od zainwestowanych pieniędzy;
– w jaki sposób pozbędziesz się długów i jednocześnie będziesz budować dobrobyt.

droga_do_finansowej_wolnosci_- Bodo_Schafer

droga_do_finansowej_wolnosci_- Schafer_Bodo

Droga do finansowej wolności – opis
Czy problemy finansowe spędzają ci sen z powiek? A może dzięki pieniądzom jesteś w stanie urzeczywistnić wszystkie swoje pragnienia?
Ta książka pokazuje drogę do dobrobytu, finansowego zabezpieczenia i finansowej wolności – drogę dostępną dla każdego. Bodo Schäfer odkrywa przed nami wypróbowane sekrety budowania bogactwa i przedstawia zdumiewająco proste i jednocześnie bardzo skuteczne techniki przynoszącego zyski obchodzenia się z pieniędzmi.

Z książki dowiesz się, jak:

  • w ciągu siedmiu lat zarobić pierwszy milion,
  • dzięki zastosowaniu zaskakująco efektywnych metod niemalże natychmiast zwiększyć swoje dochody,
  • w zadziwiająco krótkim czasie zacząć żyć z procentów,
  • uzyskiwać co najmniej 12-procentowe odsetki,
  • szybko pozbyć się długów i jednocześnie budować swój majątek,
  • zaprząc do pracy lokaty pieniężne.

W wieku 16 lat wyemigrował do USA, gdzie poznał swojego pierwszego mentora. W wieku lat 26 przeżył ciężki kryzys finansowy. Szukając pomocy znalazł coacha, który wskazał mu drogę do dobrobytu. W wieku 30 lat był już człowiekiem wolnym finansowo. Swoją wiedzę o dochodzeniu do zamożności przekazuje innym podczas seminariów, szkoleń oraz za pośrednictwem publikacji, które stały się bestsellerami z listy magazynu „Der Spiegel”.

Comments are closed.