Cashflow 202. Gra planszowa

Gra CASHFLOW 202 nauczy Cię zaawansowanych strategii inwestycyjnych stosowanych w biznesie i na giełdzie. Jak generować zyski, gdy rynek zwyżkuje, a jak, gdy rynek zniżkuje. Dowiesz się czym jest krótka sprzedaż, jak stosować opcje kupna, opcje sprzedaży, strategie opcyjne, takie jak na przykład stelaż.

W prawdziwym świecie inwestorów zawsze są wygrani i przegrani. Przegrani mają nadzieje, że rynek będzie zawsze rósł. Zwycięzcom jest to obojętne. Próby uczenia się tych zaawansowanych strategii na rynku mogą być bardzo kosztowne.

Po opanowaniu gry CASHFLOW 101, CASHFLOW 202 staje się bardzo ekscytującą grą, gdyż uczysz się reagować na wzrosty i spadki na giełdzie. Mimo że gry te nie mogą zagwarantować Twojego sukcesu inwestycyjnego, poprawią Twoje finansowe słownictwo i wiedzę z zakresu zaawansowanych strategii inwestycyjnych.

CASHFLOW 202 nauczy Cię zaawansowanych strategii inwestycyjnych. Gra została tak zaprojektowana, aby nauczyć Cię tego, co wiedzą inwestujący w nieruchomości i na giełdzie.

Gra CASHFLOW 202 zawiera:
zasady gry,

karty do gry w CASHFLOW 202,

karty gracza do opcji i krótkiej sprzedaży,

koperty do krótkiej sprzedaży,

karty gracza CASHFLOW 101.

Czy zawsze chciałeś nauczyć się zaawansowanych strategii inwestycyjnych w biznesie i na giełdzie, ale bałeś się ryzykować swoje ciężko zarobione pieniądze?
Czy słyszałeś kiedyś, jak profesjonalny inwestor mówi: „Cena tych akcji jest zbyt wysoka. Otworzę krótką pozycję”?

Czy czytałeś kiedyś o inwestorach stosujących zaawansowane strategie inwestycyjne, takie jak: opcje kupna, opcje sprzedaży i stelaż na giełdzie czy opcje na rynku nieruchomości?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, w jaki sposób inwestorzy kupują posiadłość za kwotę dużo mniejszą, niż żąda sprzedający lub jak kupią nieruchomość, aby osiągnąć większy zwrot z inwestycji?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zebrać pieniądze, aby założyć własną firmę lub jak młodzi multimilionerzy zaczynali swój biznes?

Czy analizowałeś kiedyś różnice pomiędzy pracownikiem a właścicielem biznesu, który tego pracownika zatrudnia?
Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziesz w CASHFLOW 202, grze będącej zaawansowaną wersją CASHFLOW 101

Po opanowaniu umiejętności inwestowania fundamentalnego przy pomocy gry CASHFLOW 101, następnym wyzwaniem jest nauczenie się, jak inwestować na nieprzewidywalnym rynku. Do gry w CASHFLOW 202 jest potrzebna ta sama plansza co w wersji 101, ale używa się całkowicie innego zestawu kart.

link do gry

Comments are closed.