Czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa?

Jeśli borykasz się z finansami, zarabiając jedynie na skromne życie i co miesiąc z tęsknotą wypatrujesz dnia wypłaty, wiedz, że dzielisz los większości. Możesz jednak szybko znaleźć się wśród mniejszości, która w pełni korzysta z życia.

Książki Roberta Kiyosaki i Sharon L. Lechter rozeszły się w nakładzie ponad 25 milionów egzemplarzy na całym świecie. Setki tysięcy osób mówią, że przeczytanie ich było punktem zwrotnym w ich życiu. Czy tak będzie w Twoim przypadku? Nie możemy tego zagwarantować, ale jedno jest pewne – to bardzo inspirująca lektura, która może odmienić Twoje życie i rzucić zupełnie nowe spojrzenie na kwestie związane z finansami.

Bogaty ojciec, Biedny ojciec + DVD „Biznes XXI wieku”

Szkoła biznesu + DVD „Biznes XXI wieku”

Bogaty ojciec, Biedny ojciec + Szkoła biznesu
DVD „Biznes XXI wieku” + DVD “Święte krowy” + CD audio “Tak jak człowiek myśli”

Limitowana okazja. Dołączamy płyty DVD i CD (do 23 października). Kliknij, aby dowiedzieć się, co na nich znajdziesz.

#1 DVD „Biznes XXI wieku”
Zamów jedną książkę, aby otrzymać tę płytę.
Kim lepiej być w XXI wieku – pracownikiem czy przedsiębiorcą? Jaki rodzaj biznesu będzie kluczowy i ma największy potencjał według Roberta Kiyosaki w XXI wieku? Teraz, do wyczerpania promocyjnych egzemplarzy, każdy, kto zamówi książkę Bogaty ojciec, Biedny ojciec lub Szkoła Biznesu, otrzyma dodatkowo w prezencie limitowaną płytę DVD „Biznes XXI wieku” o wartości 30 zł.

#2 CD AUDIO „Tak jak człowiek myśli”
Zamów obie książki, aby otrzymać tę płytę.
To ulubiona książka Roberta Kiyosaki w wersji audio. Pozwala ona zrozumieć źródło wszelkich życiowych niepowodzeń i wskazuje właściwy sposób postępowania.  Bez względu na to, czego pragnie człowiek: pogody ducha, sławy, zdrowia, pieniędzy, uczuć, wszystkie upragnione cele może osiągnąć. Wystarczy tylko wiedzieć, dokąd skierować swoje myśli i dokąd skierować swoje kroki.
Płyta CD AUDIO o wartości 30 zł.

#3 DVD „Polowanie na finansowe Święte Krowy”.  Zamów obie książki, aby otrzymać tę płytę. To unikatowy film dokumentalny Roberta Kiyosaki na temat edukacji finansowej. Robert i Kim Kiyosaki biorą na celownik tzw. „święte krowy”, czyli stare zasady rządzące pieniędzmi, które nie sprawdzają się w dzisiejszej rzeczywistości. Ci, którzy posługują się nowymi zasadami, dziś zwyciężają i nie jest im straszny kryzys finansowy.
Płyta DVD o wartości 30 zł.

„Moje życie stało na krawędzi, a ja nie robiłam nic, żeby zapobiec katastrofie”

Książka „Bogaty ojciec, Biedny ojciec” to niewątpliwie jedna z najbardziej wartościowych książek, jakie przeczytałam w całym swoim życiu. Autor otwiera oczy na problemy współczesnego świata, w szczególności na problem edukacji dzieci i młodzieży, zacofania w myśleniu o swojej pracy zawodowej, naiwności, że państwo samo w sobie jest w stanie zagwarantować nam dostatnie życie, gdy będziemy u schyłku wieku. Po przeczytaniu tej książki doszłam do wniosku, że moje życie stało na krawędzi, a ja nie robiłam nic, żeby zapobiec katastrofie.

W książce podoba mi się prosty język. Nie trzeba mieć „mgr” przed nazwiskiem, żeby zrozumieć, o czym pisze autor. Nie znam się na rachunkowości, a doskonale poradziałam sobie z zagadnieniami finansowymi w książce.

„Różnica pomiędzy bogatymi i biednymi polega na odmiennym uczeniu dzieci na temat pieniędzy. Jednym z powodów tego, że bogaci bogacą się, biedni biednieją, a średnia klasa szarpie się z finansami jest to, że przedmiot pieniędzy jest nauczany w domu, a nie w szkole. Człowiek może być wysoko edukowany, może odnosić zawodowe sukcesy, a jednocześnie może pozostawać finansowym analfabetą” – mówi autor. więcej na stronie www.bogatyojciec.darmowe-ebooki.com

 

Comments are closed.