Gra CASHFLOW 101 w wersji polskiej

Im częściej grasz w tę grę, tym stajesz się bogatszy! Popularna edukacyjna gra planszowa Roberta Kiyosaki została zaprojektowana tak, aby umożliwić Ci poznanie tematyki związanej z rachunkowością i finansami.

CASHFLOW 101 uczy podstaw inwestowania w akcje, biznes i nieruchomości, umieszczając gracza w interaktywnym środowisku pozwalającym na eksperymentowanie z własną strategią. Dołącz do ponad ćwierć miliona początkujących i zaawansowanych inwestorów z całego świata, którzy przy pomocy tej gry poznali sposób na wydostanie się z „wyścigu szczurów” i przejścia na „szybki tor”, gdzie pieniądze pracują dla Ciebie, a nie Ty dla pieniędzy. Użyj tej gry, aby przygotować się do inwestowania w prawdziwym świecie finansów. CASHFLOW 101 jest planszową grą edukacyjną, która uczy rachunkowości, finansów i inwestowania podczas pasjonującej zabawy. W zestawie znajdziesz szczegółową instrukcję oraz słowniczek fachowych pojęć.

W CASHFLOW 101 zastosowano unikalną technikę nauki inwestowania – model interaktywny. Jest on prosty, ale jednocześnie przynosi maksymalne efekty. Uczysz się nie poprzez czytanie czy słuchanie wykładu, ale poprzez symulację rzeczywistych zdarzeń, a więc bez ryzykowania własnych ciężko zarobionych pieniędzy! Dzięki zastosowaniu teorii w praktyce Twoje umiejętności pozwolą Ci w końcu wydostać się z prawdziwego „wyścigu szczurów”, czyli z nieustannej gonitwy za pieniędzmi.

Na tym polega potęga gry CASHFLOW 101.

Inwestuj w prawdziwym świecie bez żadnego ryzyka CASHFLOW 101 – to interaktywna gra planszowa, która pozwali Ci odnieść korzyści w prawdziwym świecie inwestycji, bez ryzyka i obaw, które zazwyczaj towarzyszą osobom podejmującym pierwsze kroki na drodze do stworzenia swojej zamożności.

W grze, podobnie jak w życiu:
– otrzymujesz comiesięczną wypłatę
– masz zadłużenie na karcie kredytowej
– masz kredyty bankowe: hipoteczny, na samochód itp.
– prowadzisz zestawienie finansowe i zestawienie bilansowe
– masz nieprzewidziane wydatki (kupujesz rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujesz)
– jesteś pod presją zwolnienia z pracy i musisz pilnować swojej wypłaty
– wchodzisz w związek małżeński i masz dzieci
– możesz wykazać szlachetność, dając na dobroczynność
– zostajesz wystawiony na ryzyko związane z rozwodem, bankructwem, chorobą, spadkiem
– kupujesz nieruchomości i inwestujesz w biznesy
– urząd skarbowy wzywa Cię na kontrolę
– negocjujesz transakcje z innymi uczestnikami gry…
– i jeśli grasz i inwestujesz rozsądnie
– kończysz grę będąc naprawdę bardzo bogatym i realizujesz największe marzenie swojego życia (czego w prawdziwym świecie większość ludzi nie osiągnie, bo nie potrafią zaprząc pieniędzy do pracy). Gra zaczyna się od rzutu kostką. Następnie wraz z innymi graczami poruszasz się po planszy, robiąc wszystko by sprostać wyzwaniom, które prowadzą do ostatecznego celu gry, jakim jest stworzenie przychodu pasywnego i wyjście z „wyścigu szczurów”. Wiele elementów gry CASHFLOW 101 to odzwierciedlenie Twojego własnego życia, skondensowanego do 3-4 godzin gry.

CASHFLOW 101 umożliwia graczom wnikliwy wgląd w ich własne życie. Na początku śmiejesz się, gdy Twoi znajomi podejmują nierozsądne decyzje (np. kupując nowy samochód za pożyczone pieniądze) i z miesiąca na miesiąc borykają się ze swoimi finansami, podczas gdy Ty pędzisz do przodu, budując swoją kolumnę aktywów.
Aż nagle zaczynasz rozumieć, że to, co Twoi znajomi robią w grze (a zapewne i Ciebie to dotyczy) odzwierciedla ich działanie w codziennym życiu.

To właśnie dlatego CASHFLOW 101 jest tak wspaniałym sposobem poznania drogi prowadzącej do zamożności. Gra pozwala „oszukać” życie. Zdasz sobie sprawę ze swoich nawyków. Nauczysz się je korygować. Poznasz podstawy sukcesu i bogactwa podczas przyjemnej i interaktywnej gry.
Opanowanie CASHFLOW 101 do perfekcji sprawi, że podejmowane przez Ciebie działania w prawdziwym świecie będą mniej ryzykowne. A efektem tego będą Twoje zyski w inwestowaniu i biznesie.

Najchętniej kupowane:

1 Kwadrant przepływu pieniędzy – Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki

Inwestycyjny poradnik bogatego ojca – Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki

3 Szkoła biznesu – Kiyosaki Robert T.  Lechter Sharon 

4 Młody bogaty rentier – Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki

Spisek bogatych. Osiem nowych zasad rządzących – Robert T. Kiyosaki

6 Dlaczego chcemy żebyś był bogaty? – Donald J. Trump, Robert T. Kiyosaki

Zanim rzucisz pracę – Robert Kiyosaki

8 ABC Jak inwestować w nieruchomości – Ken McElroy

9 Kto zabiera twoje pieniądze – Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki

10 Ucieczka z wyścigu szczurów – Sharon L. Lechter, Robert T. Kiyosaki

Comments are closed.